הגוף הוא המראה של הנפש שלנו, הוא תמיד מספר את האמת על עצמו!

צריך רק ללמוד כיצד להקשיב ולעזור לו..

בעזרת אימון ממוחשב (ביופידבק) שנותן משוב חזותי דרך מגוון משחקים, אפשר לפתח מודעות עצמית, שליטה, ויסות ואיזון של התחושות והתנהגויות.

הביופידבק שמלווה את האימון הקוגניטיבי התנהגותי מלמד איך לשלות בכעסים, מתח, לומדים איך להרפות את גופינו ונפשנו,לומדים איך לשפר את הריכוז.

דרך הטיפול/אימון בביופידבק נעשה בעזרת שימוש במכשור אלקטרוני מתוחכם חדשני המודד ומיידע אותנו באופן מיידי, בזמן אמת על גבי צג מחשב, על שינויים המתרחשים בגופנו ומלווה בתיווך על מנת שהמתאמן בו יוכל להשתמש בטכניקות השונות לחיי היום יומיים.

הנתונים שמנסים לשנות בעזרת הביופידבק לא נמצאים בשליטתו המודעת של האדם, נתונים אלה שיכים למערכת האוטונומית של מערכת העצבים כגון הנשימה, פעילות הלב(דופק), מוליכות חשמלית של העור, טונות/מתח שרירים, רמת החום בגוף וגלי המוח שמשפיעים על הריכוז.

התהליך הוא ידידותי למשתמש,לא חודרני וללא תופעות לוואי, דרך משחקים או גרפים המאפשרים למתאמן לראות תצוגה מיידית של מצבו וכיצד מצבו משתנה בזמן אמת. לאורך האימון הוא לומד לשלוט על הנתון שנמצא כמטרת האימון בעזרת סדרת טכניקות של מדיטציה, דמיון מודרך, הרפיה, נשימה ושליטה עצמית .

אימון ממוחשב (ביופידבק) מכוון לגרום לשינוי בתגובות האישיות למצבי מתח, לחץ, תסכול, כעס, חרדות בעזרת למידת הטכניקות השונות של הרפיה, נשימה, חשיבה ,המתאמן זוכה למפתחות שיעזרו לו לאורך החיים שאינם דועכים בזמן.

אימון ממוחשב מתאים גם כטיפול גיבוי לטיפולים אחרים שנותנים מענה להפרעות קשב וריכוז (ADD/ADHD) לצורך שיפור הריכוז או הפחתת חוסר המנוחה ולהביא לתוצאות חיוביות בטווח קצר יותר. המתאמנים לומדים כיצד ניתן לבצע בעצמם תרגילים שיגרמו להם להתרכז או להירגע כאשר הם זקוקים לכך.

האימון הממוחשב (ביופידבק) הוא כלי ללמד את המתאמן כיצד להתמודד  במצבים בהם הוא מתקשה לתפקד. האימון בביופידבק מלווה בתיווך ובנית אסטרטגיות שעוזרו לחיות חיים אפקטיביים,יעילים ומאושרים יותר.

למידע נוסף על אימון אישי ממוחשב, לחץ כאן.

גלילה למעלה
איך אוכל לעזור?
1
אני זמינה לצ'אט, איך אוכל לעזור?
אני זמינה לצ'אט